SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U Shit..VW Golf V 1.9 TDI-2005"A.Salloni 01"
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
129270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen VW Golf V 1.9 TDI viti i prodhimit 2005 me 206mi km i sa po doganuar ,vetura esht ne gjendje shum te mir teknike po ashtu edhe ne pamje,per ma shum info
Adnani
Tel: +377 44 160 193 viber
+386 49 124 782 viber
Autosallon01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »