SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra J 1.7 CDTI-2011
Çmimi :
€10,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
129273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Astra J 1.7 CDTI viti i prodhimit 2011 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i ka 120mi km te kaluara dhe esht e importuar nga Gjermania si dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +38649124782 Viber +377 45 587 321 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »