SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Passat 1.9TDI (DI) me tkuqe
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,292
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
129285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje të rregullt si nga gjendja teknike po ashtu edhe optike.
Viti prodhimit:2000
Fellne:16'' me goma të reja
Servisimet me koh me libër të servisit.
Marshin manual 6 Shpejtesi
Pres blerës serioz

Pronar:Fazli Dakaj
044187400
049187400

Faliminderit për mirkuptim
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi
+37745588734
Arbanë-Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »