SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet subaru
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Subaru Legacy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
129299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet subaru 4x4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqipron
Prishtinë
049424186
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »