SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E200 CDI Evo 2008
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E200 viti i prodhimit 2008, i sa po ardhur ne kosov , dogan dhe akciz te paguar,shum i rujtun si mrena ashtu edhe jasht ,ju mirpret Adnani ne mob:+386 49 124 782 viber +377 44 241 250 viber Autosallon 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »