SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 CDTI-2006
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Meriva 1.7 CDTI viti i prodhimit 2006 tani e importuar nga jasht,vetura i posedon me 160mi km te kaluara dhe vetura esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje...per ma shum info..
adnani
tel +37744160193 Viber
+38649124782 Viber
Abs
Klimtronik
Esp
Dritaret elektrike
Bord
etj AutoSalloni 01
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »