SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U Shit..VW Polo 1.9 TDI-2004
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
129313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen VW Polo 1.9 TDI viti i prodhimit 2004 i sa po doganuar,vetura i ka 190mi km dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje,per ma shum info... adnani tel +37744160193 Viber +38649124782 Viber AbS Klimatronik Bord CD Karrikat me Nxemje MP3 Centrall DritaretElek 2 Qelsa Auto Salloni 01 Ju Mirepresim
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
+38649124782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »