SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi shotet ma lir se badihava
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Audi Coupé
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.10
Viti :
1992
ID e produktit :
129315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi me plin ne dizne me shpenzime shum te vogla ne gjendje shum te mire me regjistrim 1 vit ne gjakove. Arsyja e shitjes se nuk ka klim bej edhe ndrim me vetur te jet me klim 0037745608336Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dino
Gjakovë
0037745608336
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »