SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi tt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Audi TT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
129320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrohet audi tt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Randers, Denmark
044494816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »