SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet renault clio 2009
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '17
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
122,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2009
ID e produktit :
129329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 2009 1.5 shum i rujtem ne motorr gjitha servisimrt me rregullPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nool
044775600
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »