SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 -1.6 TDI
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
129338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 i ardhur nga gjermani ne gjendje shum te rregullt : Navi,Klim,ABS, shuket dhezet automatik per ma shum info

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Pristina
044846509
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »