SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
129341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308 2011 1.6Ardhur nga franca- Marka : PEUGEOT - Modeli : 1.6 HDI - Motorri :Dizell - Viti i Prodhimit 2011 - Marshi : MANUEL - Ulset me Nxemje LIKUR - Kontakt 044721341 FLAMURI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »