SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw t4 kombi
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
129347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw t4 kombi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qazim
Malishevë
044996617
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »