SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Avantgarde E220 CDI 2000 ose ndrrim me VW
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
129350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Avantgarde E220 CDI i vitit 2000.Vetura eshte ne gjendje te rregullt.,ose edhe ndrrim me VW(VOLKSWAGEN), per informata me te hollesishme mund te kontaktoni ne numrin e telefonit: 049-127-456
Informata rreth publikuesit
gentito1
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »