SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SKUTER 50 KUBIK
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
6,800
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2007
ID e produktit :
129385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuter racing 50 kubik ne gjendje te mirë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adrian
049627321
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »