SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha AEROX 101cc
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
129400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha AEROX 101cc 450 euro
, gjendje trregullt , disa defekte ne maska
Informata rreth publikuesit
Faton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »