SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.0 TDI -DSG-
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
129405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW Passat 2.0 TDI - DSG -
2.0 TDI
AutomAtik-tiptronic Multi
Klim-tronic
Karriga me Dirigjim
Karriga me Nxemje
Abs
Esp
Senzora Shiu
Senzora Para
Senzora Mrapa
Airbag
Cd-player +SD
Navigacion Touc Screen
Kamera Mrapa
Day Light - Led
Board Computer
Led Para
Led Mrapa
Xenon - Bi Xenon
Dirigjime ne Timon
Tempomat
Sistem Auto ndezje
Goma dhe Fellne te mira per VW Passat
Viti 2012
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zeze Metalike
CCM : 1986
Vetura posedon 2 qelesa + Code
Km : 235.000
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore)
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »