SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF IV 4 TDI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
129408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 pacific TDI - I KUQE, CLIMA TRONIC, Në gjendje shumë të mirë teknikeNr. kontaktues : +377-44346992 ; 049-925-808
Informata rreth publikuesit
Arbër
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »