SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet : Kombi wv T4 Benzine
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
128
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
129420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi t4, 2.0 benzineNe gjendje te rregulltI ardhur nga zvicrraI doganuar. Qmimi : 1700 euroTel : 044 494 378Pronari : edi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Gjakovë
044494378
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »