SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
129421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 Automatik 220mi kl Viti Ne fund te 2005 Nje vit regjistrim Shum i mir....Mundesi Ndrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Istanbul, Turkey
049363488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »