SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A 160 CDI ME KLIM ME DOGAN -2006
Çmimi :
€5,555.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:01
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,875
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
129422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES A 160 CDI

VITI I PRODHIMIT : 2005

NGJYRA : HIRIT METALIKE

I POSA ARDHUR NGA HOLANDA ME DOGAN TE PAGUAR

BORD KOMPJUTER
KLIMA FUNKSIONALE
GOMA TE REJA TE VERES
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 5500 EURO

TEL : 044 789 729 / 044 777 560

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIMI
Informata rreth publikuesit
blend
Prishtinë
044 789 729
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »