SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 Dizell 1 vitRks
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1985
ID e produktit :
129436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 250 D 1985 2.5 ne motorr perfekt punon .Ndrrim i mundeshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mondi
Gjilan
045-587-692
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »