SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2003
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
129455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 sdi viti prodhimit 18.12.2002
Ne gjendje shum te mir
Posedon klim,
Regjistrim deri ne fund te vitit
Dritat ksenon
Shibeda
Ka centrall te dyrve
Bllokim te dyerve per femi
Cmimi 4000 ero i padiskutushem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
+38649346180
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »