SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI 2004
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
129458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet GOLF 5 1.9 TDI 2004
Ne gjendje te rregullt,
Regjistrim deri ne fund te vitit

Nr.Kontaktues: +386 49 206 660
Informata rreth publikuesit
Endrit
Pristina
049206660
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »