SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
129461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 1.9 TDI77kw-105ps1 vit regjistrimKlima tronikBord kompiuterEspAir bagDritare me rrymëPasqyre me rrymëDrita te mjegullesFellne me goma te reja M+SPer me shum na kontaktoni me tel044 250 584049 250 584

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
044/049 250 584
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »