SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
129462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 tdi81kw-116psKlima AC1 vit regjistrimDritat xenonDritare me rrymëPasqyre me rrymëFellme me goma te dimritPer me shum na kontaktoni ne tel044 798 868049 422 650

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
044/049 250 584
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »