SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jaguar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Lloji :
Jaguar Daimler
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1988
ID e produktit :
129467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet jaguari ne gjendje te rregulltPer ineresim kontaktoni nr 049-322-971

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prizren
049-343-430
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »