SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KAWASAKI kros/enduro
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
45,345
Motori (kubik) :
650.00
Viti :
1991
ID e produktit :
129481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KAWASAKI KLR kros/enduro ka 650cc eshte ne gjendje shume te mire. Dhezjen e ka me starter.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prishtinë
045607195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »