SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
129517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2012 S-Line e veshur ne folje full opsione

Start/Stop engine ( me pull pa qels)

Mbyllje permes senzoreve ne dyer ( pa qels)

Tempomat

Senzor shiu

Senzor parkingu

Matsin e largsis mes veturave me kamer

Autopilot

Frenim autamtik sipas vetures qe ka perpara nese frenon edhe ajo

Fellne te reja me.goma te reja

E veshur ne folje ne zvicerr
Informata rreth publikuesit
Fatos
049834934
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »