SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo 1.7 DI
Çmimi :
€4,250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
129518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Combo 1.7 di me ulse 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
en
Prishtinë
044707170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »