SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VI 2.0 TDI GTD AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
129533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport ,
shpejtesit ne timon F1 . dritat BI XENON , dritat LED ,
tempomat , bordkompjuter , navigacion GPS TV HD, radio CD SD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-golf-vi-2-0-tdi-gtd-automatik-2 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »