SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw Golf VI 1.6 turbo dizel TDI-i -11
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
129536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw Golf VI 1.6 turbo dizel TDI-i tkuqe viti prodhimit 2011 ne gjendje shume te mire eshte karavan e shes per arsye se rruget ku banoj jan te ngushta dhe nuk me pershtatet per vozitje, servisin e ka te krym qe 2 muaj eshte shume pak i perdorur me shume ka nejt ne garazh se e ceka ne lart qe nuk me pershtatet per shkak te rruges, per familje eshte shume i mire dhe shume komod shenzimet minimale per info kontaktoni ne nr:044-720-188

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
044-720-188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »