SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caterpillar D5H LPG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
9,600
Viti :
1996
ID e produktit :
129555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bolduzer ne gjendje te mir , 9500 ore pune .
Numri kontaktues 044/049 131-078
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pristina
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »