SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY MAXI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
129563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW CADDY MAXI
Te Erber Automobilat. Në Shitje
75 KW V.P 2012
Ngjyra e Zez metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK -DSG
Senzor parkingu
Fellge Alumini
+377 44 504 054
+377 45 255 359
+377 44 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »