SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atlas Ekskavator 24T 1704
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
8,700
Viti :
1993
ID e produktit :
129568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ekskavator
Marka Atlas
Tipi 1704
Pesha 24T
Viti i prodhimit 1993
Numri i kontaktit 049/044 131-078
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pristina
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »