SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E 300 CDI Blueefficency
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes 300
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
129569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
170 KW .V.P 2012
Ngjyra e zez metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale, timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ngrohje ,
ulset me ftohje , ulset elektrike dhe memory , ulset sport , dritat BI XENON
dritat LED para dhe mbrapa
senzora te parkingut para dhe mbrapa navigacion GPS TV HD ,
bordkopjuter
radio CD SD CARD , abs , esp , airbag , fellne . etj
+377 44 504 054
+377 45 255 359
+377 44 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »