SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mazda 6 - 2003
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Mazda 6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
129605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mazda 6 viti 2003 2.0 ne RKS regjistrim ka deri ne fund te vitit
Ka klim digjitale , karrika me nxemje , senzora mbrapa
Per info me shum kontakto:

045-337-826
Informata rreth publikuesit
Egzon
045-337-826
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »