SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 pacifik 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
129614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 pacifik viti 2004 me te gjitha qa ika nje verur ika

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Prishtinë
045625423
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »