SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite wv polo 1.4 tdi
Çmimi :
€3,250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
129621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite wv polo 1.4 tdiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdullah
Skënderaj
049131789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »