SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,830
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
129632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF V VITI 2006 2.00 TDI AUTOMATIK DSG KM 154830 TE GARANTUARA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Rahovec
049244939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »