SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
111,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
129646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf 7 CUP viti i prodhimit 2014 , transmetues Manual , +panoramë .
Per Informata tjera kontakotoni ne tel. :
044-176-392 | 049-876-977
Informata rreth publikuesit
Taulant
Mitrovica, Kosovo
154 Magjistrala adriatiku mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »