SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Mercedes A 180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,389
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
ID e produktit :
129665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes A class 180Cdi me dog an ye paguarVito I prodhimit 2005Avangarde etj Tel . 044 153 239 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »