SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
129669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 tdi 1.9 i ardhur nga Franca

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
Dardanë
044344322
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »