SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
94
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
129672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford mondeo 2003 ST220 V8 3.0 benzin1 vit regjistrim I ardhur nga zvicrra, veq une e kom grah n'Kosov,eshte shume i rujtun.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pejë
049220605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »