SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 Tdi 6 Shpejci 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
129676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touran 1.9 Tdi 6 Shpejci viti 2005 i sapo ardhur nga gjermania vetura esht ne gjendje shum te mir vetura posedon tempomat klima tronik 5 ulse fellne etj Nr 044 406 206 viber +37744406206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A
Besianë
044/406/206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »