SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes Benz E 270 2004
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
129680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E 270 2004 i ardhur nga Gjermania i padoganuar .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ismet
Mitrovicë
044418942
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »