SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW Touran Boj Ndrrim
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw Touran 2011 ne gjendje te rregullt 1.6 TDI me 1 tkuqe 6 shpejtsi ,klima Tronic etj rexhistrimi i pare ne Kosov posedon edhe Kartonin e Gjelbert.
Boj Ndrrim me vetura

Numri Per kontakt (Viber) : (+377) 44 281 170
Informata rreth publikuesit
Ardit Q.
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »