SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Citroen Berlingo 1.4 Boj Ndrrim
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
129682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen Belingo 1.4 Benzin rexhistrimi par RKS i ardhur nga Zvicrra me 5 ulse ne gjendje te rregullt 125.000 te kaluara ne gjendje te rregullt.

Boj ndrrim me vetura tjera
Cmimi 3900
Nr per kontakt(Viber): (+377) 44 281 170
Informata rreth publikuesit
Ardit Q.
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »