SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zuzuki ndrrohet
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
1998
ID e produktit :
129683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes suzukin ne gjendje te rregullt 800 ps cros enduro me regjisytim rks i skaduar Ushtimen e bukur i pershtatshem per terene te gjata i rahatshem ne vozitje BAJ NDRRIM me naj sen qe mkonvenon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valmir
Viti
044278881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »