SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 1.9 TDI
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
129689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a4 1.9 TDI Krejt ngjendje trregullt i ardhur prej Gjermanis i pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Ferizaj
045805731
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »